• 14. 07. 2022

Vypršení platnosti hesla

Jak změnit heslo?

Heslo změníte po přihlášení do IDM Kraje Vysočna (https://idm.kr-vysocina.cz -> po přihlášení do IDM záložka "Profil uživatele"->"Změna hesla".

Nejprve se tedy přihlaste do  https://idm.kr-vysocina.cz

Po přihlášení klikněte vpravo nahoře na profil uživatele, kde vám vyskočí nabídka. Klikněte na „Změna hesla“.  Změňte si své heslo.

Po úspěšné změně hesla se můžete přihlásit  do Portálu územního plánování Kraje Vysočina. http://pupo.kr-vysocina.cz/

Pokud používáte Chrome, tak pomůže přes nastavení (do prohlížeče zadat adresu - chrome://settings/siteData) odmazat záznam authgate.kr-vysocina.cz.

V případě nejasností kontaktujte prosím

Mgr. Petr Jirásek

e-mail: Jirasek.P@kr-vysocina.cz

• 13. 07. 2022

Mapová aplikace - Územní plány obcí

V mapové aplikaci Územní plány v obcích byly od 1.7.2022 aktualizovány tyto územně plánovací dokumentace:

• ORP Havlíčkův Brod - Změna č. 8 a 11 ÚP Havlíčkův Brod, Změna č. 4 ÚP Přibyslav
    • ORp Chotěboř - Změna č. 2 ÚP Jeřišno
    • ORP Moravské Budějovice - Změna č. 1 ÚP Nimpsov
    • ORP Telč - ÚP Jindřichovice
    • ORP Velké Meziříčí -  ÚP Tasov
    • ORP Žďár nad Sázavou -  Změna č.2 ÚP Malá Losenice

• 30. 06. 2022

Mapová aplikace - Územní plány obcí

V mapové aplikaci Územní plány v obcích byly od 1.1.2022 do 30.6.2022 aktualizovány tyto územně plánovací dokumentace:

• ORP Bystřice nad Pernštejnem - Změna č. 2 ÚP Rožná
    • ORP Havlíčkův Brod - ÚP Golčův Jeníkov, Změna č. 5 ÚP Horní Krupá, ÚP Pohled, Změna č. 4 ÚP Skuhrov, Změna č. 4 ÚP Veselý Žďár
    • ORP Humpolec - Změna č. 3 ÚP Humpolec, Změna č. 1 ÚP Jiřice, Změna č. 1 UP Kejžlice,, Změna č. 2 ÚP Koberovice, Změna č. 2 ÚP Komorovice
    • ORP Chotěboř - Změna č. 2 ÚP Jitkov, Změna č. 3 ÚP Krucemburk, Zněba č. 4 ÚP Nová Ves u Chotěboře, Změna č. 2 ÚP Oudoleň,  Změna č. 2 ÚP Vilémov,
    • ORP Jihlava - ÚP Hodice,,ÚP Jihlávka, Změna č. 1 ÚP Kamenice, Změna č. 2 ÚP Vyskytná nad Jihavou, ÚP Zbilidy,
    • ORP Náměšť nad Oslavou - ÚP Hartvíkovice, Změna č. 1 ÚP Ocmanice
    • ORP Moravské Budějovice - Změnq č. 1 ÚP Lukov, Změna č. 1 ÚP Slavíkovice
    • ORP Pelhřimov - Změna č. 1 ÚP Horní Ves, Změna č. 2 ÚP Nová Cerekev
    • ORP Světlá nad Sázavou -Změna č. 2 ÚP Dolní Město, Změna č. 2 ÚP Hněvkovice
    • ORP Telč - Změna č. 1 ÚP Řásná, ÚP Sedlatice,
    • ORP Třebíč - Změna č.1 Rokytnice nad Rokytnou, Změna č. 1A ÚP Třebíč
    • ORP Velké Meziříčí - Změna č. 1 ÚP Heřmanov, Změna č. 2 ÚP Lavičky, Změna č.1 ÚP Měřín, ÚP Ruda
    • ORP Žďár nad Sázavou - Změna č. 2 ÚP Kotlasy, Změna č. 2 ÚP Obyčtov, Změna č. 2 ÚP Radostín, Změna č. 1 ÚP Svratka

• 28. 06. 2022

StandardIzace v územním plánování

Jednotný standard v územním plánování bude účinný od 1.1.2023. Více informací naleznete zde:

• 01. 06. 2022

Aktualizace dat ÚAP

Od 1.1. byly aktualizovány data ÚAP o tyto poskytovatele: AOPK, ,ČD Telematika, ČEPS a.s., ČEZ Distrubice, a.s., CETIN a.s., Česke Radiokomunikace a.s., GasNet, s.r.o., Povodí Vltavy,  Ministersvo zemědělství (Větrná eroze), EG.D, a.s., DIAL Telecom, a.s, NET4GAS, s.r.o. a SŽDC.

• 01. 04. 2022

Aktualizace dat katastru nemovitostí

• 28. 03. 2022

Aktualizace správních hranic území

Dne 28.3.2022 byly aktualizovány vrstvy správních hranic na území Kraje Vysočina

• 24. 11. 2021

Prezentace Portálu na konferenci GIS ESRI v ČR

V listopadu 2021 byl představen Portál územního plánování v rámci Konferenci GIS ESRi v ČR.

Záznam  je přiložen zde.

• 23. 11. 2021

Ocenění pro Portál územního plánování

Portál územního plánování obcí Kraje Vysočina obdržel dne 22.11.2021 cenu za 2. místo v soutěži Egovernment The Best 2021. Bližší podrobnosti jsou uvedeny na webu soutěže.

Ocenění je přiloženo zde.

• 25. 10. 2021

Aktualizace č. 7 Zásad územního rozvoje Kraje Vysočina

Dne 20.10.2021 nabyla účinnost Aktualizace č. 7 Zásad územního rozvoje Kraje Vysočina.

Aktualizace se týkala vymezení transformovny 400/110 kV Leskovice včetně napojovaných vedení 110kV a 400kV.

• 13. 08. 2021

Článek v ArcRevue

V časopise ArcRevue v čísle 01/2021 byl vydán článek o Portálu územního plánování Kraje Vysočina.

Článek je dostupný zde

• 26. 07. 2021

5. Aktualizace ÚAP

Dne 15.6.2021 byla vydána 5. Aktualizace ˇuzemně analytických podkladů Kraje Vysočina.

• 04. 06. 2021

Záznam z představení Portálu územního plánování Kraje Vysočina

Přehrát záznam - záznam od 1:13:45

• 20. 05. 2021

Online webinář

Představení nového Portálu územního plánování Kraje Vysočina  proběhne –  2. června 2021 v 16.00. Připojení proběhne ONLINE prostřednictvím odkazu na webu https://gis.kr-vysocina.cz. V rámci webináře budou prezentovány různé možnosti využití tohoto portálu, a to jak v rámci mapového atlasu, tak prohlížení evidence územních plánů.

• 29. 03. 2021

Nový Portál územního plánování Kraje Vysočina

Kraj Vysočina právě oficiálně spustil vlastní Portál územního plánování. Portál umožňuje rychlý, srozumitelný a především komplexní přístup k územně plánovací činnosti v Kraji Vysočina. Portál slouží široké veřejnosti, odborníkům a v neposlední řadě i zaměstnancům veřejné správy. Pojďte ho s námi navštívit!