Kontakty - Územní plánování, Krajský úřad (Kontakty)

 

Kontakty - Územní plánování (Krajský úřad)

 

Rozdělení pracovníků dle působnosti

 

Krajský Úřad Kraje Vysočina

Adresa:

Žižkova 57

587 33 Jihlava

www.kr-vysocina.cz

 

Odbor územního plánování a stavebního řádu

Kontaktní osoba:

          Ing. Lubomír Svoboda 

          funkce: vedoucí odboru

          email: Svoboda.L@kr-vysocina.cz

          tel: +420 564 602 199

          mob: +420 724 650 104

 

Oddělení územního plánování

Kontaktní osoby:

Ing. Marian Zapletal

funkce: vedoucí oddělení

e-mail: Zapletal.M@kr-vysocina.cz

tel: +420 564 602 371

 

Ing. Šárka Fridrichovská 

e-mail: Fridrichovska.S@kr-vysocina.cz

tel: +420 564 602 371

 

Mgr. Petr Jirásek

e-mail: Jirasek.P@kr-vysocina.cz

tel: +420 564 602 220

 

Ing. Miloslav Malec

e-mail: Malec.M@kr-vysocina.cz

tel: +420 564 602  271

 

Ing. Lenka Rychlá

email: Rychla.L@kr-vysocina.cz

tel: +420 564 602 375

 

Ing. Lenka Ryšavá

e-mail: Rysava.L@kr-vysocina.cz

tel: +420 564 602 270

 

Ing. arch. Ondřej Skryja

e-mail: Skryja.O@kr-vysocina.cz

tel: +420 564 602 212